Skip to main content

Jakie pojazdy można sprzedać w skupie?

Dodaj komentarz

Większość z nas sprzedawała już w życiu swój stary, wysłużony samochód. Najczęściej sytuacja taka ma miejsce, gdy staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami innego, nowszego modelu. Zakup samochodu to wielka radość, jednak konieczność sprzedaży starego często psuje nam humor. Może okazać się bowiem, że sprzedać auto jest o wiele trudniej, niż kupić.

Skup samochodów powypadkowych

Jak sprzedać stary samochód?

Na początek trzeba przygotować pojazd: umyć, wysprzątać, zrobić ładne zdjęcia. Czasem konieczna jest też naprawa niektórych usterek, które mogłyby odstraszyć potencjalnego klienta. Musimy więc doprowadzić auto do przyzwoitego stanu technicznego i optycznego. Zajmuje to czas i generuje wydatki. Chcąc sprzedać wóz musimy też zamieścić ogłoszenia. W dzisiejszych czasach najlepiej zrobić to w Internecie. Nie jest to trudne, jednak czasem – kiedy korzystamy z płatnych portali – również może być kosztowne. Później pozostaje nam czekać na telefon od potencjalnego nabywcy. Z tym też bywa różnie. Czasami nasze ogłoszenie wzbudzą duże zainteresowanie, innym razem znikome. Kupujący zechce również poddać nasz pojazd dokładnym oględzinom. Nierzadko wymagania w stosunku do stanu auta są bardzo wygórowane. Tymczasem nasz pojazd stoi na parkingu, a jego stan się pogarsza. Jeśli nie zdążymy sprzedać auta przed upływem ważności badania technicznego lub polisy OC, czekają nas kolejne wydatki. Jak tego uniknąć? Rozwiązaniem może być sprzedaż auta do skupu. Aby skorzystać z usług skupu odwiedź stronę skupaut-gotowka.pl, gdzie znajdziesz ofertę zaufanej firmy z woj. pomorskiego. Skup gwarantuje bezpieczną umowę kupna-sprzedaży oraz natychmiastową formę wypłaty, w dowolnej dla klienta formie. 

Czy warto sprzedać samochód do skupu?

Sprzedaż samochodu do skupu ma bardzo wiele zalet, zwłaszcza jeśli chcemy pozbyć się problemu ze starym samochodem lub zależy nam na czasie. Transakcje w skupie aut przebiegają naprawdę szybko i bezproblemowo. Skup przygotuje umowę niezbędną do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Zapłatę możemy otrzymać od razu w gotówce. Skup zaoferuje uczciwą kwotę, adekwatną do stanu pojazdu. Wartość auta ustalona zostanie na podstawie jego stanu technicznego oraz aktualnej ceny rynkowej. Uzgodniona kwota może być nieco niższa od tej, za którą oferowaliśmy auto w ogłoszeniach, jednak nie trzeba ponosić wszystkich dodatkowych kosztów, związanych z przygotowaniem auta do sprzedaży. Finalnie transakcja może więc okazać jeszcze bardziej korzystna. Wycena jest całkowicie darmowa i do niczego jeszcze nie zobowiązuje. A jeśli nasze auto jest uszkodzone lub niesprawne? Żaden problem!

Jakie pojazdy można sprzedać w skupie?

Możemy sprzedać do skupu pojazd dowolnej marki i rodzaju w różnym stanie technicznym. Skup odkupi pojazdy:

  • kompletne,
  • uszkodzone,
  • niesprawne technicznie,
  • powypadkowe,
  • firmowe i poleasingowe.

Sprzedaż w skupie jest czynnością niezwykle szybką i prostą. Dodatkowo skupy przyjmują praktycznie każde modele samochodów, w dowolnym stanie technicznym. Postaw na skup aut i szybko sprzedaj swoje auto!

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.