Skip to main content

Najmodniejsze fryzury na jesień 2021

Dodaj komentarz

Nowy sezon to czas na metamorfozy! Zmiany wizerunku są zdecydowanie potrzebne, aby czuć się pięknie i atrakcyjnie. Większość decyduje się na zmiany, dlatego, że poprawiają nastrój, a nawet pewność siebie.

Stylowo, a zarazem wygodnie

Fale i loki to dość popularna fryzura jednakże i tej jesieni będzie bardzo modna. Fale pięknie podkreślają rysy twarzy, dodają wyrazistości i charakteru. Wszystkie fryzury z lat 70 także będą dość mocno uwidaczniane. Pięknie i elegancko prezentują się na głowach. Klasa i poczucie dobrego stylu to wszystko będzie można zafundować sobie dzięki temu niepowtarzalnemu wizerunkowi. Bob to fryzura bardzo ciekawa, a zarazem wygodna. Panie o krótkich włosach będą wyglądać obłędnie. Tu zdecydowanie przeważa rockandrollowy charakter. Mocny temperament z połączeniem szalonego wdzięku. Kręcony shag gości teraz u większości z nas. Świetnie będzie układać się u osób z kędzierzawymi, kręconymi czy falowanymi włosami.

Jesienne trendy

Proste, grube grzywki bez przerzedzania. Grzywka nie jest przeznaczona tylko dla włosów prostych, dlatego też ten trend może być najbardziej widoczny tego sezonu. Luksusowo wyglądające włosy. Ta z kolei fryzura prezentować się będzie bardzo dostojnie, klasycznie, a zarazem stylowo. Włosy wyglądają na bardzo zadbane i żaden włos nie może odstawać. Buzz cut to fantastyczna fryzura dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu albo nie lubią go poświęcać na codzienne układanie włosów. Łatwą ją utrzymać wyglądając przy tym bardzo dobrze. Niewiele osób jest na tyle odważna, by zdecydować na taką właśnie fryzurę.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.