Skip to main content

Sklep medyczny Patronus - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Dodaj komentarz

Celem działalności naszego sklepu jest wsparcie pacjentów i ich bliskich. Oferujemy bogaty wybór sprzętu medycznego, zarówno przeznaczonego na sprzedaż jak i wynajem, który może ułatwić codzienność chorego i dać mu odrobinę samodzielności w życiu. Dostępne w naszej wypożyczalni koncentratory tlenu oraz asystory kaszlu to urządzenia niezwykle przydatne w przypadku pacjentów borykających się z chorobami płuc oraz niewydolnością oskrzelową. Polecane są szczególnie chorym cierpiącym z powodu astmy oskrzelowej, mukowiscydozy czy różnego rodzaju zwłóknień. Podawanie nasyconego tlenu jest również istotnym wsparciem w trakcie leczenia onkologicznego oraz kadriologicznego. Urządzenia te pozwalają na znaczną poprawę stanu zdrowia pacjenta a także na polepszenie komfortu jego życia.

Koncentrator tlenu

Doskonała wypożyczalnia sprzętu medycznego

Asortyment sklepu, jakim jest wypożyczalnia sprzętu medycznego Patronus dysponuje najnowocześniejszymi aparatami medycznymi, wyróżniającymi się dużą wydajnością oraz prostotą obsługi. Dysponujemy koncentratorami tlenu zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej. Oprócz tego mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty innych urządzeń, takich jak asystory kaszlu, pomagające oczyszczać organizm chorego z zalegających wydzielin czy też różnorodne dodatki usprawniające opiekę nad pacjentem, takie jak ssaki, maski czy obwody.

Wśród bogatej oferty wypożyczalni sklepu Patronus znajdą Państwo miedzy innymi następujące urządzenia.

Oxytron 3

Koncentrator tlenu Oxytron 3 to przenośny zestaw butlowy umożliwiający tlenoterapię pacjentów wymagających stałej podaży tlenu. Umieszczony w wygodnej torbie w formie plecaka pozwala na przenoszenie go w dowolne miejsce i zapewnia choremu chociaż odrobinę samodzielności w chorobie. Dzięki możliwości regulacji pulsacyjnego przepływu tlenu pozwala dostosować tryb pracy do wymagań pacjenta a zasilanie 3 bateriami 1,5 V lub akumulatorem 3,6 V zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Oxy 6000 / Kröber O2

Oxy 6000 to stacjonarny koncentrator tlenu przeznaczony do prowadzenia tlenoterapii w zaciszu domowym. Wyróżniający się bardzo cichą pracą (< 35 dBA) sprzęt nie tylko ułatwia życie pacjenta ale i nie rzuca na siebie zbyt wiele uwagi pozwalając na chwilę zapomnieć choremu o jego istnieniu. 

Więcej informacji o Oxy 6000 znajdziecie w artykule https://patronus-med.pl/oxy-6000-krober-o2/, który jest poświęcony tej tematyce, i który przedstawia szczegółowo jego specyfikę działania. 

Koflator

Asystor kaszlu, inaczej koflaktor to urządzenia imitujące odruch kaszlu i umożliwiające łatwe usuwanie zalegającej flegmy z układu oddechowego pacjenta. Aparat ten będzie niezwykle przydatny szczególnie u osób z różnego rodzaju zwiotczeniami lub paraliżem, które nie są w stanie samodzielnie wywołać odruchu kaszlu. Dzięki swojemu działaniu znacząco poprawia on jakość życia takich pacjentów. 

Inogen One G4

Przenośny koncentrator tlenu INOGEN ONE G4 charakteryzuje się niezwykle niską wagą wynoszącą tylko 1,3 kg. Pozwala na prowadzenie tlenoterapii w każdym miejscu, nawet w podróży a dzięki bardzo wydajnym bateriom umożliwia aż do 6 godzin pracy ciągłej na jednym ładowaniu. Dodatkowo wyposażenie w kabel zasilający do gniazdka zapalniczki samochodowej pozwala na ładowanie urządzenia nawet w trakcie podróży.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.