Skip to main content

Sklep medyczny Patronus - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Celem działalności naszego sklepu jest wsparcie pacjentów i ich bliskich. Oferujemy bogaty wybór sprzętu medycznego, zarówno przeznaczonego na sprzedaż jak i wynajem, który może ułatwić codzienność chorego i dać mu odrobinę samodzielności w życiu. Dostępne w naszej wypożyczalni koncentratory tlenu oraz asystory kaszlu to urządzenia niezwykle przydatne w przypadku pacjentów borykających się z chorobami płuc oraz niewydolnością oskrzelową. Polecane są szczególnie chorym cierpiącym z powodu astmy oskrzelowej, mukowiscydozy czy różnego rodzaju zwłóknień. Podawanie nasyconego tlenu jest również istotnym wsparciem w trakcie leczenia onkologicznego oraz kadriologicznego. Urządzenia te pozwalają na znaczną poprawę stanu zdrowia pacjenta, a także na polepszenie komfortu jego życia.

Koncentrator tlenu

Doskonała wypożyczalnia sprzętu medycznego

Patronus jest internetowym sklepem medycznym, ale nie tylko. Oferujemy również wypożyczanie i serwis urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych. Decydując się na nasze produkty, otrzymujesz urządzenia najwyższej jakości, posiadające wymagane atesty i certyfikaty.

Asortyment sklepu, jakim jest wypożyczalnia sprzętu medycznego Patronus dysponuje najnowocześniejszymi aparatami medycznymi, wyróżniającymi się dużą wydajnością oraz prostotą obsługi. Dysponujemy koncentratorami tlenu zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej. Oprócz tego mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty innych urządzeń, takich jak asystory kaszlu, pomagające oczyszczać organizm chorego z zalegających wydzielin czy też różnorodne dodatki usprawniające opiekę nad pacjentem, takie jak ssaki, maski czy obwody.

Wśród bogatej oferty wypożyczalni sklepu Patronus znajdą Państwo między innymi następujące urządzenia:

  • Oxytron 3

Koncentrator tlenu Oxytron 3 to przenośny zestaw butlowy umożliwiający tlenoterapię pacjentów wymagających stałej podaży tlenu. Umieszczony w wygodnej torbie w formie plecaka pozwala na przenoszenie go w dowolne miejsce i zapewnia choremu chociaż odrobinę samodzielności w chorobie. Dzięki możliwości regulacji pulsacyjnego przepływu tlenu pozwala dostosować tryb pracy do wymagań pacjenta a zasilanie 3 bateriami 1,5 V lub akumulatorem 3,6 V zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Oxytron 3 przenośny koncentrator tlenu

  • Oxy 6000 / Kröber O2

Oxy 6000 to stacjonarny koncentrator tlenu przeznaczony do prowadzenia tlenoterapii w zaciszu domowym. Wyróżniający się bardzo cichą pracą (< 35 dBA) sprzęt nie tylko ułatwia życie pacjenta, ale i nie rzuca na siebie zbyt wiele uwagi pozwalając na chwilę zapomnieć choremu o jego istnieniu. 

Więcej informacji o Oxy 6000 znajdziecie w artykule https://patronus-med.pl/oxy-6000-krober-o2/, który jest poświęcony tej tematyce, i który przedstawia szczegółowo jego specyfikę działania. 

Oxy 6000 stacjonarny koncentrator tlenu

  • Koflator

Asystor kaszlu, inaczej koflaktor to urządzenia imitujące odruch kaszlu i umożliwiające łatwe usuwanie zalegającej flegmy z układu oddechowego pacjenta. Aparat ten będzie niezwykle przydatny szczególnie u osób z różnego rodzaju zwiotczeniami lub paraliżem, które nie są w stanie samodzielnie wywołać odruchu kaszlu. Dzięki swojemu działaniu znacząco poprawia on jakość życia takich pacjentów. 

Koflaktor asystor kaszlu

  • Inogen One G4

Przenośny koncentrator tlenu INOGEN ONE G4 charakteryzuje się niezwykle niską wagą wynoszącą tylko 1,3 kg. Pozwala na prowadzenie tlenoterapii w każdym miejscu, nawet w podróży a dzięki bardzo wydajnym bateriom umożliwia aż do 6 godzin pracy ciągłej na jednym ładowaniu. Dodatkowo wyposażenie w kabel zasilający do gniazdka zapalniczki samochodowej pozwala na ładowanie urządzenia nawet w trakcie podróży.

Inogen One G4

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Felicja · 8 miesięcy temu
    Wypożyczalnia sprzętu medycznego jak Patronus to super opcja, szczególnie dla osób z chwilowym zapotrzebowaniem na sprzęt i koncentratory tlenu. Plus za prostotę i dostępność. Fajnie, że artykuł wyjaśnia, jak to wszystko działa – bardzo pomocne.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Bardzo pomocny artykuł! Przygotowuję własnie mojego 3-letniego syna do pierwszej wizyty u dentysty. Pomysł z ...
Windy powinny być w każdym ośrodku i domu spokojnej starości! Niestety, nie wszędzie można ją ...
Super sprawa, że jest tyle różnych możliwości, jeśli chodzi o kominki. Wcześniej nie słyszałem o ...
Różne modele biżuterii odzwierciedlającej znaki zodiaku można teraz znaleźć na promocji z okazji zamknięcia salonu ...
Kiedy myśli się o powiększaniu biustu, to jakoś od razu przychodzą do głowy implanty. Nie ...