Skip to main content

Polecani doradcy podatkowi w Bydgoszczy (nasze top 5)

Dodaj komentarz

Potrzebujesz porady lub indywidualnej interpretacji z zakresu prawa podatkowego? A może chcesz dowiedzieć się, jak skorzystać z funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorstwa? Skorzystaj z pomocy doradcy podatkowego, który dysponuje szeroką wiedzą z zakresu prawa i finansów. Doradca podatkowy rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości związane z prawem podatkowym. Przeczytaj, w czym pomoże Ci ten specjalista i poznaj polecanych doradców podatkowych z Bydgoszczy.

Czy warto korzystać z usług doradcy podatkowego?

Doradca podatkowy — jakie usługi świadczy?

Doradca podatkowy wykonuje zawód zaufania publicznego. Posiada szeroką wiedzę merytoryczną z różnych dziedzin prawa, w tym z prawa finansowego. Obowiązuje go tajemnica zawodowa. Za popełnione błędy ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą. Doradca podatkowy udziela porad z zakresu prawa podatkowego. Sporządza zeznania podatkowe i rozlicza należności publicznoprawne. Reprezentuje podatników przed sądami i organami podatkowymi. Prowadzi księgi i ewidencje do celów podatkowych. Pomaga przedsiębiorcom skorzystać z pomocy publicznej.

Doradca podatkowy — co go odróżnia od księgowego?

Doradcę podatkowego od księgowego odróżnia szerszy zakres kompetencji. Doradca w przeciwieństwie do księgowego:

  • ma prawo do udzielania porad i wyjaśniania wątpliwości dotyczących obowiązków podatkowych, celnych i ich egzekucji administracyjnej,
  • może reprezentować klientów w trakcie postępowań sądowych we wszystkich instancjach.

Do wspólnych uprawnień osób wykonujących te zawody należy:

  • prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych,
  • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych.

Sprawdź ranking Top 5 polecanych doradców podatkowych w Bydgoszczy.

1. Biuro Rachunkowe B&N

Biuro Rachunkowe B&N w Bydgoszczy oferuje szeroki zakres usług zarówno dla polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców. Prowadzenie księgowości i spraw kadrowo-płacowych to tylko część z nich. Biuro B&N opracuje strategię finansową Twojej firmy i doradzi w skomplikowanych kwestiach podatkowych. Dzięki współpracy z profesjonalnym doradcą podatkowym zyskasz pomoc w wyborze optymalnego systemu podatkowego, co pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Zapewnisz sobie wsparcie w kontaktach z urzędami.

Potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego? Oczekujesz indywidualnego podejścia? Przejdź na stronę Biuro Rachunkowe B&N Bydgoszcz i przeczytaj, dlaczego warto skorzystać z usług doradcy podatkowego z Centrum Rachunkowości i Szkoleń B&N w Bydgoszczy.

Biuro Rachunkowe B&N
ul. Jana Karola Chodkiewicza 17
85-065 Bydgoszcz
Tel:  517 459 020
www: Biuro Rachunkowe B&N Bydgoszcz

Biuro Rachunkowe B&N - księgowość Bygdoszcz

2. Michał Zbutowicz

Michał Zbutowicz jako właściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego w Bydgoszczy zapewnia kompleksowe wsparcie prawno-podatkowe dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkami: dochodowymi — PIT i CIT oraz VAT. Michał Zbutowicz zapewnia bieżące doradztwo podatkowe i reprezentację przed sądami administracyjnymi i organami podatkowymi. Sporządza analizy, opinie i wnioski o interpretacje podatkowe, wykonuje audyty i przeglądy podatkowe.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Michał Zbutowicz
Stary Rynek 15/21 lok. 7
85-105 Bydgoszcz
Tel. 667 438 805

Michał Zbutowicz - biuro rachunkowe Bydgoszcz

3. Kancelaria Piotrowski 

Kancelaria Doradcy Podatkowego i Biuro Rachunkowe Piotrowski działa na rynku od wielu lat. Zajmuje się nie tylko obsługą księgową i kadrowo-płacową firm rodzinnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, ale także doradztwem podatkowym. Współpracuje z adwokatem, radcą prawnym i biegłym rewidentem. Przeprowadza audyty podatkowe na zlecenia podatników i zapewnia doradztwo prawne. Pomaga w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją firmy. Kancelaria Piotrowski prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców w zakresie prawa podatkowego.

Kancelaria Piotrowski
ul. Marszałka Focha 4
85-070 Bydgoszcz
Tel: 525 833 333

Kancelaria Piotrowski - Bydgoszcz biuro rachunkowe

4. Kancelaria Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński z siedzibą w Bydgoszczy specjalizuje się nie tylko w doradztwie prawnym i podatkowym dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Oferuje również outsourcing finansowo-księgowy i doradztwo strategiczne dla podmiotów gospodarczych. Pomaga wdrożyć bezpieczny i optymalny podatkowo model prowadzenia firmy. Jako zespół doświadczonych doradców podatkowych, księgowych i prawników zapewnia kompleksowe wsparcie w rozwiązaniu problemów finansowo-prawnych.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Paweł Wysiński
ul. Długa 47
85-034 Bydgoszcz
tel. 789 161 748

Paweł Wysiński - biuro księgowe Bydgoszcz

5. KDP Gotowicz

KDP Gotowicz w Bydgoszczy to kancelaria doradztwa podatkowego z tradycjami. Od wielu lat oferuje klientom nie tylko doradztwo podatkowe i gospodarcze, ale także prowadzenie rachunkowości i ewidencji podatkowych. Zajmuje się wyceną przedsiębiorstw. Pomaga w ubieganiu się o zwrot podatku VAT i w rozliczaniu dochodów z pracy poza terytorium Polski. Dzięki współpracy z radcą prawnym KDP Gotowicz udziela porad z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego, celnego i nie tylko.

KDP Gotowicz Spółka Doradztwa Podatkowego
al. Powstańców Wielkopolskich 10
85-090 Bydgoszcz
Tel: 509 974 784

Gotowicz - biuro rachunkowe Bydgoszcz centrum
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.