Skip to main content

Transport dla gości weselnych we Wrocławiu – jak go wybrać?

Organizacja wesela nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza, że wiele par młodych chce skupić się nie tylko na sobie, ale również i na potrzebach zaproszonych gości. Przygotowanie ceremonii obejmuje wynajem lokalu, podjęcie decyzji, związanej z zespołem czy cateringiem oraz listą osób, które wezmą udział w podniosłym wydarzeniu. Te z kolei powinny mieć zapewnioną nie tylko dobrą zabawę do białego rana, ale również i możliwość bezpiecznego powrotu do domu. Serwując na imprezie alkohol musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy będzie mógł kierować własnym samochodem. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszy się wynajem busów, który jest rozwiązaniem praktycznym, a zarazem bezpiecznym i który z pewnością docenią uczestnicy wesela.

Czy organizować transport gości po weselu

Transport gości weselnych z kościoła na imprezę jest tradycją już od wielu lat. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda, gdy chodzi o ich powrót z miejsca zabawy. Odwożenie gości jest zdecydowanie mniej popularne, choć sytuacja ta zaczyna powoli się zmieniać. Zapewnienie transportu to swoisty ukłon w kierunku tych, którzy zdecydowali się towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dniu. Daje to szansę dobrej zabawy dla wszystkich, a spory o to, kto ma zostać kierowcą, zostają zażegnane. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się zapewnić gościom transport, czy też nie, powinniśmy ich uprzedzić odpowiednio wcześniej o podjętej w tym zakresie decyzji.

Jak wybrać bus na wesele?

Dużym problemem podczas wesela jest zgromadzenie odpowiedniej liczby gości, która zechce opuścić imprezę o tej samej godzinie. Dlatego też lepiej postawić na busy 9 osobowe. Dzięki temu możliwe będzie odwiezienie rodziny i najbliższych im osób, bez konieczności czekania na pozostałych członków zabawy. Taką ofertę wysuwa dla swoich klientów firma Kuszewski Busy z Wrocławia (www.kuszewski-busy.pl), z którą skontaktować się można, dzwoniąc pod numer telefonu +58 518 998 558. Bogato wyposażone pojazdy, dostępne w ofercie, pozwalają na komfortową podróż, a ich pełne ubezpieczenie zapewnia spokój psychiczny, tak potrzebny w najważniejszym dniu życia.

Dlaczego warto zorganizować gościom weselnym transport?

Zorganizowanie transportu świadczy o trosce o zaproszonych na imprezę gości. Dzięki temu wiemy, że bezpiecznie wrócą oni do swoich domów. Możliwość skorzystania z busa daje szansę wyboru również tym, którzy przyjechali własnym samochodem. Często bowiem zabawa rozkręca się dopiero w późniejszych godzinach, a kieliszek za zdrowie młodej pary kusi coraz bardziej. Wynajęty bus pomaga w podjęciu decyzji, gdy udana impreza trwa do białego rana, a goście coraz lepiej się na niej czują.

Jak wynająć busa na wesele?

Przed wynajęciem busa warto zapytać gości, w jaki sposób chcą dojechać na imprezę. Bardzo często zdarza się, że część z nich chciałaby skorzystać z możliwości dojazdu już spod kościoła. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wynajęcie busa, mogącego przewieźć do 9 osób. Zawodowy kierowca zadba z pewnością o bezpieczeństwo swoich pasażerów i o ich spokojny powrót do domu. To zdecydowanie korzystniejsza pod względem ekonomicznym opcja, niż wynajmowanie prywatnych samochodów. Profesjonalny przewóz gości weselnych w Wrocławiu warto powierzyć firmie Kuszewski, która już od lat świadczy tego typu usługi, oferując swoim klientom komfortowe busy z pełnym ubezpieczeniem.

Oferty wynajmu busa

Wynajmując busa, konieczne będzie również ustalenie, czy kierowca powinien być dostępny przez całą imprezę, czy tylko od określonej ściśle godziny. Dobrym pomysłem będzie również zapewnienie mu udziału w poczęstunku weselnym, jeśli zdecydujemy się na jego obecność przez całą noc. W tym względzie warto wziąć pod uwagę realne zapotrzebowanie gości i planowane godziny, w których zabawa ma się zakończyć.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Ilona · 11 miesięcy temu
    Dzięki za ten artykuł. Właśnie szykuję się do planowania wesela i omawiamy transport naszych gości na ceremonię. To strasznie trudny orzech do zgryzienia...

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Windy powinny być w każdym ośrodku i domu spokojnej starości! Niestety, nie wszędzie można ją ...
Super sprawa, że jest tyle różnych możliwości, jeśli chodzi o kominki. Wcześniej nie słyszałem o ...
Różne modele biżuterii odzwierciedlającej znaki zodiaku można teraz znaleźć na promocji z okazji zamknięcia salonu ...
Kiedy myśli się o powiększaniu biustu, to jakoś od razu przychodzą do głowy implanty. Nie ...
Po odziedziczeniu domu po babci w Bochni stanąłem przed wyzwaniem wymiany starych, wiekowych drzwi. Ten ...