Skip to main content

5 kobiecych kompleksów, których pozdbędziesz się w klinice medycyny estetycznej

Dodaj komentarz

Patrząc w lustro widzisz coś, co chciałabyś w sobie zmienić? Jesteś kobietą, która nie jest zadowolona ze swojego wyglądu? Ćwiczenia oraz diety nie pomagają? Wychodząc na miasto, non stop poprawiasz ciuchy i masz wrażenie, że nie leżą na Tobie dobrze? Żyjemy w czasach, kiedy poprawienie swojego wyglądu jest na porządku dziennym i decyduje się na to coraz więcej osób. Oto 5 kobiecych kompleksów, których pozbędziesz się w klinice medycyny estetycznej.

1. Zbyt małe pośladki

Idealny kształt pośladków to marzenie wielu kobiet. Niestety, ciężkie ćwiczenia na siłowni niekoniecznie gwarantują zamierzony cel. W takim przypadku, warto zastanowić się nad odwiedzeniem kliniki medycyny estetycznej. Metoda VaserLipo jest metodą przeszczepu tłuszczu. Pozwala wymodelować pośladki przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zabiegowi możesz wyszczuplić część swojego ciała, z której pobieramy tłuszcz, a następnie wszczepić ją w pośladki.

2. Kształt i rozmiar biustu

Piękne i jędrne piersi to jeden z atrybutów kobiecości. Problemem jest ich kształt, a może ich wielkość? Podobnie jak w przypadku pośladków, można wykorzystać własną tkankę tłuszczową. Dzięki skorzystaniu z takiego zabiegu, nasz efekt będzie naturalny i zdecydowanie mniej bolesny, w przeciwieństwie do implantów. Jest to kolejna metoda, w której za jednym razem, możesz poprawić w swoim wyglądzie dwa atrybuty.

3. Niechciana oponka na brzuchu i boczki

Walczenie z brzuszkiem, oraz boczkami przy użyciu siłowni i diet to walka. Jest to jeden z kompleksów, których pozbędziesz się w naszej klinice. Metoda VaserLipo pozwala nam odessać niechciany przez nas tłuszcz, a następnie, wszczepić go w inna partię ciała. Dzięki temu poprawiamy dwie partie naszego ciała, w trakcie trwania jednego zabiegu. Przydatny także okazuje się zabieg pomocniczy nazywany Renuvion. Dzięki niemu napinamy skórę, przywracamy jej jędrność, oraz elastyczność.

4. Zbyt duże, kolumnowe nogi

Nieproporcjonalnie masywne nogi w przeciwieństwie do reszty ciała, to problem, z którym mierzy się wiele osób. Również w takim przypadku warto zasięgnąć pomocy specjalistów. W takim przypadku bardzo dobrze sprawdza się zabieg liporzeźbienia, wykonywanego pod kontrolą ultrasonografu. W odróżnieniu od klasycznej liposukcji, ta metoda pozwala zaznaczyć charakterystyczne dla kobiet wypuklenia, bruzdy, oraz zagłębienia na nogach. Daje to efekt wysportowanych nóg. Oprócz tego, ze wyglądają na szczuplejsze, oraz jędrniejsze - są one lżejsze na codzień.

5. Problemy z żylakami

Żylaki to nie tylko kompleks. Nieleczone, mogą prowadzić do ciężkich chorób. Nie jest to jedynie problem estetyczny, ale także schorzenie. Dzięki metodzie Venasel pozbędziesz się swojego kompleksu. Jest to najmniej inwazyjna metoda. Daje niebywale silny efekt i pozwoli Ci szybko wrócić do formy.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.