Skip to main content

Top 10 psychologów w Gdyni

Dodaj komentarz

Pomoc psychologiczna bywa nieodzowna w wielu sytuacjach. Narastający stres, który trudno opanować i poczucie beznadziejności to wyraźne sygnały alarmowe, które powinny skłonić nas do wizyty u specjalisty. Którego z nich wybrać? Przygotowaliśmy ranking 10 najlepszych psychologów w Gdyni, by nieco ułatwić podjęcie tej wyjątkowo trudnej decyzji.

1. Mgr Beata Załucka-Gosk

To specjalista z zakresu psychologii klinicznej, ale również interwencji kryzysowej i terapii uzależnień. Magister Beata Załucka-Gosk pracuje w nurcie TSR, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i kompetencje. Klientami gabinetu są pary, małżeństwa i rodziny, a także osoby indywidualne, chcące wprowadzić pozytywne zmiany w swojej codzienności.

2. Mgr Sonia Nitka

To psycholog kliniczny i zwolennik holistycznego podejścia do procesu uzdrawiania. Pacjentami gabinetu są osoby dorosłe, zmagające się z zaburzeniami emocjonalnymi i lękowymi, depresją czy różnego rodzaju traumą.

3. Mgr Hanna Tomaszewska

Psycholog z wieloletnim doświadczeniem z zakresu diagnozy psychologicznej oraz szeroko pojętej psychoterapii młodzieży i osób dorosłych. Z jej pomocy korzystają również pary, zmagające się z narastającymi konfliktami.

4. Mgr Karol Kaczmarek

Karol Kaczmarek to psycholog, pracujący w nurcie TSR, czyli terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Poza pracą z klientami zajmuje się również tworzeniem scenariuszy szkoleniowych oraz uczestnictwem w specjalistycznych szkoleniach o międzynarodowym zasięgu.

5. Mgr Mirosława Kikmunter

Wśród szerokich specjalizacji mgr Mirosławy Kikmunter, warto wymienić nie tylko psychologię, ale również i seksuologię. Swoje doświadczenie specjalistka gromadziła, pracując z osobami, zmagającymi się z głębokimi kryzysami psychicznymi.

6. Dr Natalia Wachowicz

Pacjentami dr Wachowicz są osoby dorosłe, zmagające się z różnego rodzaju kryzysami, ale również depresją i lękami. Celem terapii jest tutaj budowanie poczucia własnej wartości, ale również i wsparcie klientów w trudnościach wychowawczych.

7. Mgr Bożena Backtrog

To specjalista od spraw nietypowych i trudnych, zwłaszcza wynikających z przebytej traumy. Klienci doceniają ją przede wszystkim za ogromną wiedzę, ale również i zaangażowanie, wkładane w każdy proces terapeutyczny.

8. Mgr Magdalena Ostrowska-Dołęgowska

To nie tylko psycholog, ale również autorka poczytnych książek. W swojej pracy stara się łączyć jogę i psychologię, gdyż – jak sama uznaje – za niektóre problemy natury psychicznej odpowiadają zaburzenia, płynące z ciała.

9. Mgr Agnieszka Wróblewska

Psycholog, skupiony na przeżywaniu emocji „tu i teraz”. Pracuje w nurcie TSR, pomagając nie tylko osobom dorosłym i parom, ale również młodzieży i dzieciom, w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów natury psychicznej.

10. Mgr Anna Szreder

Mgr Szreder pracuje w nurcie TSR, choć bliskie są jej również założenia pozytywnej seksualności i psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Szczególnym obszarem oddziaływań jest w tym przypadku wsparcie rodziców w trudnościach i codziennych wyzwaniach, związanych z procesem wychowawczym.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.